ZYSKAJ Z MYMEETINGROOMS.PL

Korzyści


MyMeetingRooms to platforma skierowana do dwóch grup docelowych. Szukających odpowiedniego miejsca na spotkanie oraz do zarządzających tymi miejscami. Typowy marketplace tzw. 2-sided market. Do tej grupy projektów należą miedzy innymi m in.:  AirBnB, Uber czy booking.com. Czynniki ekonomiczne jakie wpłynęły na naszą decyzje o stworzeniu MyMeetingRooms to:

- Niedoskonałość rynku - rynek rozproszony, bez jednego głównego gracza. Oczywiście na Polskim rynku są serwisy oferujące wynajem sal konferencyjnych. Jednak są one skierowane na większe eventy. My chcemy się skupić na obsłudze spotkań do 50 osób.

(Zobacz także: Organizacja eventu krok po kroku)

- Usługi są relatywnie drogie - taka jest powszecha opinia o cenach tego typu usług w grupie docelowej. Niestety nie odzwierciedla ona realiów, ponieważ co można zauważyć również w naszym serwisie, za około 50-200zł można wynająć sale w centrum Warszawy, Poznania czy Krakowa na spotkanie wraz z serwisem kawowym. Korzyść ze spotkania w reprezentacyjnym miejscu może być nie współmierna do poniesionych kosztów.

- Szukający miejsc na spotkania, potrzebują usługi kilka razy w roku, czyli średnio-często. Na tyle często by powracać ale nie tak często aby mieć jednego dostawce i utrzymywać z nim relacje

- Potrzeba standaryzacji: jako pośrednik w pewien sposób odpowiadamy za jakość sal, które prezentujemy. Lokale są przez nas weryfikowane. Staramy się odwiedzać naszych partnerów, dowiadywać się jaki jest charakter danego miejsca, jakie ma mocne i słabe strony, a ostatecznie co je wyróżnia spośród innych

Salan na spotkanie biznesowe Warszawa. Nasz partner Boom - w ofercie doskonałe miejsce na warsztaty czy szkolenie, ale także mniejsza sala idealna na spotkania biznesowe

Boom- Warszawa, Zielna 39

W MyMeetingRooms udostępniamy opcje oceny danego miejsca po spotkaniu. Jest to ważne, by każdy obsłużony klient mógł zostawić swoją opinie na temat miejsca które zarezerwowali - dzięki temu wzrasta wiarygodność naszych partnerów

- Wzrost przedsiębiorczości: powstaje coraz więcej firm, coraz więcej osób rezygnuje z pracy w korporacjach i decyduje się na otwieranie własnych przedsiębiorstw.

- Rozwój technologii mobilnych: obecnie MyMeetingRooms nie posiada aplikacji mobilnych, ale jest to w naszych planach na przyszłość. Chcemy, by nasi użytkownicy mogli korzystać z serwisu zawsze - bez względu na to, gdzie się znajdują.

Nie jesteśmy jedyni – idea sal biznesowych „on demand”


Na świecie istnieją podobne projekty, bardzo prężnie działające, które pokazują ze obraliśmy odpowiedni kierunek. Z niektórymi osobami tworzącymi te projekty jesteśmy w kontakcie. W przyszłości chcielibyśmy nawiązać z nimi współprace i umieścić nasze sale biznesowe w ich wyszukiwarkach, dzięki czemu zwiększymy ilość użytkowników zza granicy. Poniżej linki to podobnych projektów:
Liquidspace.com
Meetingrooms.com
Zipcube.com

Seats2meet.com

 

Współpraca z partnerami
Chcielibyśmy, aby nasi partnerzy wraz z nami współtworzyli pewną społeczność.
Przewidujemy, by na blogu znajdowały się prócz aktualności, także szersze opisy sal z MyMeetingRooms.
Z każdym miejscem oraz jego właścicielami wiąże się ciekawa historia. Nasz blog jest odpowiednim miejscem, żeby ją opowiedzieć.

Naszym partnerom tworzymy także galerie na Pinterest. Jeśli jesteś naszym partnerem i dołączyłeś do MyMeetingRooms podsyłaj informacje na temat aktualności oraz tego co się ciekawego dzieje w Twoim miejscu.Zapraszamy do polubienia naszego fan page'a na Facebooku oraz obserwowanie nas na Twitterze.