ZAMKOVA – PRZESTRZEŃ DO ROZWOJU W SAMYM SERCU POZNANIA

Widok ul. Zamkowej z lotu ptaka – odchodząca od Starego Rynku w Poznaniu.

Widok ul. Zamkowej z lotu ptaka – odchodząca od Starego Rynku w Poznaniu.

 

Nikogo nie powinno dziwić stwierdzenie, że tylko rodzic potrafi zrozumieć innych rodziców. Dopiero odczucie na własnej skórze braku możliwości rozwijania swoich pasji, kontaktu z innymi ludźmi, kontynuowania aktywności zawodowej – pozwala na odpowiednie wyjście naprzeciw potrzeb rodziców. Osób, które chcą się rozwijać i wcale nie uważają, że rodzicielstwo jest równoznaczne ze śmiercią towarzyską i brakiem czasu na realizację swoich planów.
 
Osobą, która rozumie te potrzeby jest z pewnością pani Hanna, założycielka ZAMKOVEJ, trener biznesu i specjalista do spraw komunikacji, a przede wszystkim mama, która stworzyła projekt również z myślą o aktywnych, chcących się rozwijać rodzicach:
 
„Historia ZAMKOVEJ sięga 2010 roku, a może i jeszcze dalej… To wtedy powstał projekt MamaFit.pl, mający na celu wspieranie młodych i aktywnych mam, w ramach którego organizowaliśmy ćwiczenia z dziećmi w parku, spotkania ze specjalistami, warsztaty, szkolenia i kursy dla rodziców z dziećmi. Wszystko po to, by móc połączyć przepiękną rolę rodzica z potrzebą samorealizacji i rozwoju także w innych obszarach. 
 Początkowo działaliśmy w Internecie, na świeżym powietrzu i w zaprzyjaźnionych klubo-kawiarniach, które pozwalały nam korzystać ze swojej przestrzeni, jednak wraz z rozwojem projektu i Agencji MarkeSense, pod której skrzydłami powstał projekt, wzrastała potrzeba, by znaleźć swoje miejsce.

I tak natrafiliśmy na dzisiejszą ZAMKOVĄ, zlokalizowaną przy ul. Zamkowej, bardzo cichej, mimo, że położonej na Starym Rynku, tuż pod Zamkiem Przemysła II, na parterze kamienicy, z rzeźbą samego Jana Baptisty di Quadro – projektanta poznańskiego ratusza.

Sala szkoleniowa, mieszcząca nawet 20 osób, wyposażona we flipchart, rzutnik, z dostępem do internetu i możliwością zamówienia serwisu kawowego.

Sala szkoleniowa, mieszcząca nawet 20 osób, wyposażona we flipchart, rzutnik, z dostępem do internetu i możliwością zamówienia serwisu kawowego.


ZAMKOVA to nie tylko idealna lokalizacja - w samym sercu Poznania, ale przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera, pozwalająca na skupienie się, wyciszenie oraz realizację planów.
Nasza multifunkcjonalna przestrzeń idealnie nadaje się na organizację warsztatów, szkoleń i kursów dla grupy do 20 osób, ale również na indywidualne rozmowy, spotkania z coachem, psychologiem, doradcą zawodowym czy logopedą dziecięcym. Lekka, stonowana aranżacja wnętrza pozwala na dopasowanie do potrzeb i umożliwia przeprowadzenie zarówno standardowych biznesowych szkoleń jak i warsztatów czy zajęć fitness dla mam z małymi dziećmi.

 

Salka dla dzieci - można tu zorganizować indywidualne lub dla grupy 2 – 4 dzieci zajęcia logopedyczne, psychologiczne, językowe lub manualne. Do dyspozycji klocki, zabawki, kredki, pomoce dydaktyczne.

Sala na spotkania biznesowe - w której w spokoju będziesz mógł omówić ważne kwestie z klientem czy współpracującym zespołem.

Do dyspozycji gości – kuchnia.

 

Staramy się, by ZAMKOVA była miejscem, które wspiera zmiany i rozwój, zapewniając Wam przyjazną atmosferę, otwartość i spokój. Chcielibyśmy, żeby ZAMKOVA była metaforą zmiany na lepsze, by działała jak magia. Wchodzisz stary, zmęczony, a wychodzisz odmieniony. Zdobywasz wiedzę, zaczynasz pracować nad sobą, szukasz nowych rozwiązań. Zaczynasz żyć tak, jak naprawdę chcesz. Każdego dnia czujesz się lepiej, stajesz się bardziej kreatywny i otwarty. Poznajesz siebie, czując się coraz bardziej kompletny i poukładany, pewny swojej wartości, z wiedzą, która pomoże ci zrealizować plany i z relacjami, które wspierają :)" - podsumowuje pani Hanna.


Hanna Laszczyk,
założycielka ZAMKOVEJ, trener biznesu, specjalista ds. komunikacji, prezes firmy MarkeSense Sp. z o.o. i mama 12-latka i 7-latki

Zapraszamy do: ZAMKOVA Studio Rozwoju oraz na MyMeetingRooms.pl