Sale konferencyjne na ponad 100 osób

Przedstawiamy Wam kilka przestrzeni konferencyjnych dla ponad 100 osób znajdujących się w Warszawie i jej okolicach, Poznaniu oraz Toruniu.

 

ADN Centrum konferencyjne

Znajduje się na Warszawskiej Woli. Specjalizuje się w zakresie wynajmu różnej wielkości sale z możliwością organizacji kameralnych spotkań od 12 osób, poprzez szkolenia i warsztaty dla grup ok. 15 – 45 osób w standardowych salach, po eventy i prestiżowe wydarzenia dla 400 uczestników w salach konferencyjnych.

       Sala B- ADN Centrum Konferencyjne

 

(Zobacz także: Ustawienie stołów i krzeseł w sali szkoleniowej i konferencyjnej)

 

Centrum Biznesowe Ogrodowa 58

To wyjątkowy kompleks nowocześnie zaaranżowanych, w pełni wyposażonych i serwisowanych biur a także miejsc do pracy stworzonych w oparciu o model co-working. Przestrzeń ta oddaje do dyspozycji: - 34 biura objęte serwisem - 11 sal konferencyjnych - 44 biurka co-working - parking oraz usługi dodatkowe: przedszkolne, księgowe, prawne, marketingowe IT, czy concierge

 

       Sala VIP mieści do 100 osób w ustawieniu teatralnym

(Zobacz także: Centrum Biznesowe Ogrodowa 58 to kompleks biur i przestrzeni konferencyjnych)

M56 Przestrzeń Kreatywna

Znajduje się w budynku gdzie klimat starej drukarni łączy się i przenika z nowoczesnym i funkcjonalnym wnętrzem. Ta przestrzeń zlokalizowana na Warszawskiej Pradze istnieje po to, abyś mógł odnaleźć przestrzeń inspiracji, tworzyć innowacyjne rozwiązania, dzielić się pomysłami oraz doskonalić umiejętności i zdobywać wiedzę.

     Znajduje się tutaj bardzo duża sala ze sceną (9mx3m) dla 200 osób.

 

Puławska Residence

To Hotel***, który poza 197 miejscami nocleowymi, oferuje również w pełni profesjonalną obsługę konferencji, bankietów i spotkań w interesach. Puławska Residence to osiem przestronnych, klimatyzowanych i w pełni wyposażonych sal konferencyjnych.

Połączenie trzech sal Alfa+ Beta+ Gamma daje przestrzeń nawet dla 330 osób

 

(Więcej hoteli na platformie MyMeetingRooms: So Stay Hotel, Hotel Delfin Medical Spa & Wellness)
 

Centrum Szkoleniowe Falenty

Falenty Centrum Konferencyjne pod Warszawą specjalizuje się w organizacji wydarzeń biznesowych. Stanowi doskonałą przestrzeń szkoleń, konferencji, warsztatów, czy pikników firmowych. Działający od dwóch dekad ośrodek, po renowacji został wzbogacony o nowoczesne, funkcjonalne wnętrza.  Od chwili przyłączenia do CFI Hotels Group centrum dynamicznie się zmienia, podnosząc standard do wysokich wymogów tej sieci.

      Sala A+B+C mieści nawet 450 osób w układzie teatralnym

 

(Zobacz także: Sale biznesowe w centrum Warszawy)

 

Nobel Tower Centrum Zaawansowanych Technologii w Poznaniu

Nobel Tower to nowoczesny budynek parku naukowo - technologicznego. Wspierają oni nowo powstające firmy, tworzą najlepsze warunki rozwoju biznesu oraz budują trwałe powiązania pomiędzy nauką i przedsiębiorstwami za pośrednictwem Centrum Szkoleniowo - Konferencyjnego.

 

Sala Nobla do nowoczesna, doskonale wyposażona sala konferencyjna stworzona na potrzeby organizacji spotkań, szkoleń, konferencji i warsztatów wymagających najwyższych standardów. Zmieści ona nawet do 120 osób.

 

(Zobacz także: Propozycje wynajmu przestrzeni na spotkanie biznesowe w Poznaniu)

 

Business Link Toruń

Toruński Inkubator Technologiczny zlokalizowany jest w odrestaurowanych Młynach Richtera, w pobliżu Starego Miasta. Ich sale mieszczące nawet do 10 osób podniosą rang każdego spotkania. Wyposażone są one w najnowocześniejszy sprzęt, rzutniki multimedialne, profesjonalne nagłośnienie oraz flipchart.  

      Sala konferencyjna 1 dla 100 osób

 

 

(Zobacz także: Organizacja eventu krok po kroku)

 

 

W celu znalezienia najlepszej przestrzeni na konferencję, szkolenie czy spotkanie biznesowe zapraszamy na MyMeetingRooms.pl

oraz na naszego fan page na portalu społecznościowym Facebook

 

Zapraszamy także do zapoznania z propozycją współpracy dla właścicieli sal konferencyjnych, szkoleniowych, przestrzeni coworkingowych oraz biur na wynajem.