Pure Sky Club - elegancja, profesjonalizm i biznesowa atmosfera w jednym miejscu

Pure Sky Club zachwyca wyjątkowością, elegancją i kunsztem. Jest idealnym miejscem na biznesowe spotkania i konferencje. Jego dodatkowym atutem jest wspaniała lokalizacja, znajduje się bowiem w samym sercu Warszawy.

MyMeetingRooms postanowiło nieco bliżej przyjrzeć się temu miejscu. Dzięki uprzejmości pracowników Pure Sky Clube, udało nam się przygotować kilka zdań, które z pewnością przybliżą nam wszystkim charakter tej  niekonwencjonalnej i bardzo oryginalnej przestrzeni.

 

 

MMR: Pure Sky Club jest obecnie bardzo ciekawym punktem na konferencyjnej mapie Warszawy. Jakie były początki tego miejsca? Jak zaczęła się ta przygoda?

 

PURE SKY CLUB: Tony Cowen - obecny Właściciel Pure Sky Club przyjechał do Warszawy we wrześniu 2007 roku, aby formalnie rozpocząć działania związane z otwarciem nowych siłowni PURE na terenie Polski. Przeprowadził się z Londynu w listopadzie, tego samego roku. Rozpoczęcie nowego projektu wiązało się z koniecznością odbywania wielu spotkań biznesowych, które realizował w holach hotelowych.

Dużo czasu spędzał w taksówkach, a restauracje i hotele nie spełniały wszystkich oczekiwań. Czuł, że brakuje miejsca w centrum Warszawy, dostosowanego do spotkań biznesowych z dobrym jedzeniem, napojami i miłą obsługą.

Partner w interesach (w tym czasie) Tonego Cowen, podczas spotkania w centrum Warszawy spojrzał w górę i zobaczył budynek z oświetlonym najwyższym piętrem. Jeszcze tego samego dnia, zwrócił się do przyjaciela z CBRE z prośbą  o informację co znajduje się na najwyższym piętrze budynku Skylight. Okazało się że piętro jest dostępne i jeszcze w tym samym tygodniu rozpoczęli negocjacje i podpisali umowę.

Tony Cowen zaprojektował plan Pure Sky Club na podstawie wcześniejszych doświadczeń.  Kosmiczna wizja została zaprezentowana projektantom wnętrz i tak właśnie powstał piękny Pure Sky Club.

 

MMR: Posiadacie w swojej ofercie 9 sal konferencyjnych, które dostępne są także w My Meeting Rooms. Skąd pomysł na nazwanie ich nazwami planet układu słonecznego? W nazwie obiektu jest słowo Sky. Czy to wszystko jest ze sobą powiązane? Jeśli tak, dlaczego właśnie taka tematyka?

 

PURE SKY CLUB: Sale konferencyjne rzeczywiście mają nazwy planet, a  wszystko to jest związane z tym, że jesteśmy w niebie. Sale są różnej wielkości z pełnym wyposażeniem konferencyjnym. Mogą pełnić funkcję sali biznesowej, ale również  miejsca na prywatną kolację.

 

Sala Pluton – idealna na spotkania biznesowe dla max. 6 osób

 

Sala Earth mieszcząca 13 osób

 

Elegancka sala Venus dla 18 gości

 

Największa z sal - sala Jupiter

 

MMR: Na pewno sale w Państwa obiekcie wynajmują bardzo różni klienci. Gdyby jednak miał powstać portret klienta wybierającego Pure Sky Club, co by go charakteryzowało?

 

PURE SKY CLUB: To klub działający na zasadzie członkostwa, którego członkami są wiodące firmy na rynku europejskim, a także najbardziej wpływowi ludzie ze świata biznesu, polityki i rozrywki w Polsce. Nasi klubowicze to z pewnością osoby o energicznym, biznesowym trybie życia, aktywnie i w pełni wykorzystujące każdy dzień. Osoby nowoczesne, często pracujące zdalnie, potrzebujące wygodnego miejsca do spotkań z klientami.

 

Oficjalne spotkanie biznesowe…

 

… i nieco mniej oficjalne spotkanie niebiznesowe :)

 

MMR: Pure Sky Club oferuje bardzo wiele usług, począwszy od sal konferencyjnych i  restauracji, przez luksusowe SPA, aż po kameralne kino. To bez wątpienia bardzo szeroki wachlarz atrakcji. Możliwe jest wytypowanie, która z nich cieszy się największym zainteresowaniem?

 

PURE SKY CLUB: Bez wątpienia największym zainteresowaniem cieszą się sale konferencyjne, które w połączeniu  z restauracją, dają niezwykle duży wachlarz możliwości organizacyjnych.  Niewiele miejsc w Warszawie ma możliwość zorganizowania spotkania w sali konferencyjnej z możliwością Private diningu serwowanego przez świetnie wyszkolonych kelnerów. Dodatkowo nasi kucharze dbają o znakomitą jakość dań i do każdego wydawanego „talerza” przykładają równie dużą uwagę.

 

Elegancka restauracja robi spore wrażenie na gościach Klubu

 

A takie cuda wychodzą z kuchni… :)

 

Duże znaczenie ma też logistyka miejca, dzieki której po oficjalnej częsci konferencji goście mogą udać się na mniej oficjalną część barową.

 

Bar, który bez wątpienia jest ozdobą Pure Sky Club

 

Kameralna sala kinowa

 

MMR: W Państwa Klubie organizowane są bardzo różnorodne eventy.  Czy jest jakieś wydarzenie, które ze względu na swoją wyjątkowość, szczególnie utkwiło Pani/u w pamięci? 

 

PURE SKY CLUB: Najbardziej wyjątkowym eventem jest coroczny Sylwester.  Za każdym razem mamy przyjemność  gościć niezwykle wyjątkowych ludzi, tworzacych magiczny klimat sylwestrowej nocy. Jeśli chodzi o niezapomniane wydarzenie to właśnie przełom roku 2013/14, kiedy to 31 grudnia o godzinie 16.00 nadal odbieraliśmy telefony z pytaniem o dostępność miejsc. Impreza odbyła się na dwóch piętrach, a goście w przeważającej większości zostali z nami do białego rana :)

 

 

Przy okazji dyżych eventów, Pure Sky Club staje się miejscem, które gości gwiazdy największego formatu :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bez wątpienia Pure Sky Club to miejsce niezwykłe. Jesteś zainteresowany ofertą tego miejsca?

 

 

 

 

 

Dokładniejsze informacje na:

 

 

http://www.mymeetingrooms.pl/283_pure-sky-club?date=2015-10-12&ref=search_results