PRZYJDŹ NA DZIEŃ PRÓBNY I ZOSTAŃ JUŻ NA STAŁE - COWORK.OLSZTYN

Biuro Coworkingowe Cowork.Olsztyn to pierwsze tego typu miejsce na Warmii i Mazurach. Powstało, dzięki współpracy trzech zmotywowanych oraz kreatywnych osób – Ani, Macieja oraz Grzegorza. 

Ania po kilku latach spędzonych w Warszawie, pracując w biurze coworkingowym jako freelancer, zajmujący się marketingiem i PR’em, postanowiła przeprowadzić się z powrotem do Olsztyna. Zakochana po uszy w tym mieście, po powrocie stwierdziła, że sama chce takie biuro otworzyć. Była zupełnie zaskoczona, że na Warmii i Mazurach nie ma jeszcze żadnej przestrzeni coworkingowej. 

Z Maciejem i Grzegorzem poznała się poprzez Facebook’a i po spotkaniu zorganizowanym w knajpie zaczęli działać już wspólnie.

Grzegorz zajmuje się doradztwem oraz tak jak Maciej - branżą szkoleniową. Każde z nich w dalszym ciągu pracuje w swojej firmie, realizując zlecenia. Jednak, przynajmniej kilka razy w tygodniu, zabierają swoje laptopy i pojawiają się na Coworku, by popracować i spędzić wspólnie czas.

Przedsięwzięcie jakim jest Cowork.Olsztyn nie mogłoby zaistnieć, gdyby nie wsparcie unijne i projekt Sam Sobie Szefem 2.

Cowork.Olsztyn jest położony w zabytkowym budynku przy ul. Kajki 3.

„Nasze biuro mieści się w ścisłym śródmieściu Olsztyna i jest dostępne dla wszystkich, którzy nie chcą już pracować w domu albo w knajpach, tylko chcą mieć własne, ale niedrogie miejsce do pracy. Dlaczego? Zgodnie z teorią  prof.  Johna Sullivana z Uniwersytetu w San Francisco, wraz z rosnącą wydajnością maleje kreatywność pracowników domowych. „Jak chcesz innowacyjności, to musisz mieć też interaktywność. Jeśli chcesz podnieść produktywność, wtedy zatrudnij ludzi w domu.” - powiedział Sullivan cytowany w dzienniku „New York Times”.

Coworking to dla nas nie tylko miejsce pracy ale także spotkań, wymiany doświadczeń i networkingu. W Cowork.Olsztyn organizujemy cykliczne spotkania jak np. Experckie piątki - czyli bezpłatne porady dla startup’ów i działających już firm, czy wspólne kawki oraz spotkania warsztatowe.

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje meetingów i szkoleń, w których sami z chęcią uczestniczymy, nie tylko udostępniając przestrzeń! ” – opowiada Ania.

„Oprócz przestrzeni coworkingowej do dyspozycji mamy również sale, które umożliwiają przeprowadzanie spotkań w mniejszym gronie i szkoleń dla większej liczby uczestników. We wszystkich pomieszczeniach gwarantujemy pełen dostęp do niezbędnego wyposażenia konferencyjnego: flipchartu, TV oraz tablicy interaktywnej. Możemy również zapewnić przerwy kawowe oraz catering.

Sala coworkingowa.

Sala szkoleniowa do 16 osób.

Sala biznesowa dla 5 osób.

Dla naszych stałych, jak i nowych Klientów oferujemy usługę Wirtualnego Adresu. (Zobacz także: Czym jest wirtualne biuro. Wady i zalety wirtualnego biura). Usługa ta stanowi doskonałą alternatywę dla konieczności rejestracji firmy we własnym domu, bądź ponoszenia kosztów wynajmu drogiego biura. Wirtualny Adres proponujemy przede wszystkim przedsiębiorcom, którzy potrzebują adresu dla rejestracji swojej działalności gospodarczej czy też spółki. Dodatkowo w pakiecie, Klient zyskuje pełną obsługę korespondencji oraz dodatkowe rabaty na inne usługi.

Nasze biuro coworkingowe to nic innego jak społeczny inkubator przedsiębiorczości. Idealny start dla poczatkującego przedsiębiorcy. To wsparcie społeczności zgromadzonej na coworku i idealne miejsce do nawiązywania kontaktów oraz relacji biznesowych.

Przychodząc do nas zawsze zobaczycie sporą grupę pracusiów, zapatrzonych w komputery i dokumenty. Niech jednak nie zmyli Was ta cisza! Jak tylko traficie na przerwę – zaraz rozpoczynają się pogawędki i żarty. Właśnie dzięki takiej atmosferze Klienci, którzy przychodzą do nas na bezpłatny dzień próbny zostają już z nami na stałe. :)” – stwierdza Ania.

 

Artykuł stworzony, dzięki cierpliwości i  życzliwości Julity Król z Cowork.Olsztyn

 

 

Od lewej:

Grzegorz Dygacz,

Specjalista w branży szkoleniowej i doradczej, współzałożyciel Cowork.Olsztyn

 

Anna Ciesielska-Kwiatkowska,

Specjalista w branży marketingu i PR, współzałożycielka Cowork.Olsztyn

 

Maciej Helbrecht,

Specjalista w branży szkoleniowej, współzałożyciel Cowork.Olsztyn

 

 

 

 

 

Jesteś zainteresowany ofertą?

                       

Zapraszamy do odwiedzenia Cowork.Olsztyn

oraz na MyMeetingRooms.pl