Propozycja wynajmu przestrzeni coworkingowych i sal szkoleniowych w Krakowie

Propozycja wynajmu przestrzeni coworkingowych oraz miejsc na szkolenie w Krakowie.

 

Przestrzeń dysponująca salami konferencyjnymi idealnymi na szkolenia, przeprowadzanie procesu rekrutacyjnego lub na spotkania w większym gronie (dla grup 14-20 osobowych). W przestrzeni tej zapewniamy niezbędne materiały do przeprowadzania spotkań – pisaki, tablice suchościeralne czy flipcharty. Dogodna lokalizacja - w centrum Krakowa, z łatwym dostępem za pośrednictwem komunikacji miejskiej jak i samochodem (9 km od zjazdu z A4 w Balicach).

 

Strefa Umysłu

Ilośc osób: 1-25

Znakomicie urządzona, klimatyzowana przestrzeń biurowa stwarza dogodne warunki do prowadzenia szkoleń, spotkań lub konferencji. W zależności od potrzeb i oczekiwań oferujemy sale z układem szkolnym, kinowym lub w podkowę.

W sali zapewniony jest projektor, ekran, tablice i pisaki, a także bezpłatna przerwa kawowa.

 

 

Zabytkowy budynek położony w centrum Krakowa na Kazimierzu, 10-15 min od Rynku. Nowoczesny, przestronny wystrój sal. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską. Posiadamy parking dla rowerów. Lączna powierzchnia około 140 m2 położona w parterze, trzy sali, wyposażona kuchnia, prysznic dla klientów.

 

 

 

Sala spotkań


Ilość osób: 1 - 6


Sala konferencyjna dla około 6 osób.

Dowolne ustawienie krzeseł. Udostępniamy wi-fi, flipchart, kuchnię wraz z niezbędnym wyposażeniem.

 

 

 

W miejscu tym znajduje się także przestrzeń, którą można wykorzystać na szkolenie czy różngo rodzaju warsztaty z podziałem na grupy.

Zaaranżować ją można także jako przestrzeń coworkingowa dla indywidualnych osób.

Sala w ustawieniu teatralnym mieści do 50 osób.

 

 

 

Przestrzeń zlokalizowana w Krakowie- Plac Na Groblach, blisko rynku i węzłów komunikacyjnych. W komfortowych warunkach może tutaj pracować do 30 osób.

 

 

Przestrzeń przeznaczona zarówno do pracy indywidualnej w przestrzeni coworkingowej, ale także miejsce sprzyjające przeprowadzaniu różnego rodzaju szkoleń i warsztatów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sala szkoleniowa

Profesjonalnie przygotowana sala szkoleniowa z widokiem na Wawel i Wisłę.

W zależności od aranżacji i oświetlenia może być intymna lub widowiskowa. Udostępnimy flipchart, ścianę tablicową, wi-fi i projektor.

 

 

 

 

 

 

Nasza przestrzeń jest pełna życia i różnych osobowości. Milk — to klimatyczne miejsce pracy, spotkań, warsztatów oraz różnego rodzaju wydarzeń. Tutaj można zrobić fajną sesje zdjęciową, ćwiczyć jogę lub świętować swoje urodziny z przyjaciółmi. Przestrzeń ta znajduje się w pięknej kamienicy z XVIII wieku na krakowskim Kazimierzu przy ulicy Miodowej 4.

 

 

 

Na Milk studio składa się miejsce do pracy przy wspólnym biurku w klimatycznym coworkingu. Pomieszczenie okolo 45 m2 sklada sie z dwoch duzych stołów.

 

 

 

 

 

 

 

 

Milk to także klimatyczne miejsce pracy, spotkań, warsztatów oraz różnego rodzaju wydarzeń. Tutaj można zrobić fajną sesje zdjęciową, ćwiczyć jogę lub świętować swoje urodziny z przyjaciółmi.

(Zobacz także: rozmowę z założycielami Milk Event & Photo Studio w Krakowie

 

 

 

W celu uzyskania bardziej szczegółówych informacji o wybranych przestrzeniach zapraszamy do kontaktu na kontakt@mymeetingrooms.pl oraz na platofrmę internetową MyMeetingRooms.pl