Niekonwencjonalne miejsce spotkań- GearUp! sala szkoleniowa i symulator lotu w Poznaniu

-Stworzenie pierwszego w Polsce symulatora lotu to świetny i niepowtarzalny pomysł! Co wpłynęło na realizację tego projektu?

GearUP! To naturalna droga rozwoju naszego biznesu. Od kilku lat zajmujemy się produkcją paneli do symulatorów i wydało się nam potrzebne, aby stworzyć miejsce, gdzie będziemy mogli zaprezentować nasz produkt w całej okazałości. To było oczywiście na początku, ponieważ z czasem idea ewoluowała i dzisiaj może zaprosić do prawdziwie lotniczego miejsca, gdzie symulator jest ważnym, ale nie jedynym elementem. Nasz docelowy projekt zakładał stworzenie ogólnodostępnego miejsca, gdzie każdy będzie mógł spróbować swoich sił jako pilot samolotu pasażerskiego, a dodatkowo utożsamić się z ideą podróży lotniczych. Stworzyliśmy miejsce z lotniczym wystrojem, gdzie każdy może utożsamiać z klimatem podróży.

-Już sam wygląd kokpitu pilota zapiera dech w piersiach. Liczne kontrolki, dźwignie i przełączniki na prawdę sprawiają wrażenie, że ciężko zapamiętać jak to wszystko działa i do czego służy. W takim razie kto może zasiąść w fotelu pilota? Czy potrzebujemy wcześniejszego szkolenia by móc zasiąść za sterami? 

Najlepsze w naszym symulatorze jest to, że nie musisz posiadać absolutnie żadnego doświadczenia.  Każdy, bez względu na wiek czy umiejętności, może zostać Kapitanem w GearUP!  Naszą rolą jest umożliwienie każdemu zrealizowanie swojego własnego lotu samolotem pasażerskim. Instruktor jest cały czas z Tobą w kokpicie, gotowy wytłumaczyć czy pomóc. Każdy rejs w GearUP! jest poprzedzony krótkim instruktażem, a potem to Ty przejmujesz kontrolę!

-I dokąd możemy polecieć?

Możemy udać się w każde miejsce na świecie. Tutaj nie mamy żadnych ograniczeń. Dubaj, Nowy York, Madera, a może Poznań?

-Same liczby szokują- ilość przycisków i przełączników, kontrolek, zegarków.. Opowiedzcie coś więcej o całej maszynie.

Staraliśmy się jak najwierniej odwzorować każdy najmniejszy element kokpitu. Zadowolenie naszych gości, szczególnie tych posiadających wiedzę na temat wyglądu i działania B737, pozwala nam przypuszczać, że nam się udało :)

 

Z Waszego symulatora korzystali także profesjonalni piloci. Z pracą za sterami samolotu mają oni do czynienia od wielu lat- stąd pytanie- jak odebrali Waszą przestrzeń i ten symulator lotu? 

Korzystali i nadal korzystają! Symulatory, które produkujemy są przede wszystkich dla profesjonalistów, dlatego naszym priorytetem jest jak najwierniejsze odwzorowanie wyglądu i działania kokpitu samolotu pasażerskiego B737NG. Piloci, którzy u nas trenują mówią, że praktycznie nie ma różnicy między prawdziwym kokpitem, a naszą repliką i są w stanie odwzorować wszelkie procedury lotnicze.

 

-Posiadacie także przestrzeń przeznaczoną na szkolenia- czy korzystają z niej jedynie osoby, które chcą spróbować swoich sił za sterami, czy zdecydowanie każdy może wynająć sobie tę przestrzeń zarówno na spotkanie biznesowe, szkolenie czy różnego rodzaju warsztaty?

Zdecydowanie każdy może wynająć naszą przestrzeń. Każdy, kto szuka niebanalnej przestrzeni, aby zorganizować spotkanie dla pracowników lub partnerów, znajdzie w GearUP! ciekawą propozycję. Druga część lokalu to miejsce, gdzie mogą odbywać się wszelkiego rodzaju grupowe eventy. Tak, jak wspomniałaś: spotkania biznesowe, integracyjne, treningi i szkolenia. Pomieszczenie jest przestronne i utrzymane w klimacie lotniczym. Uzupełnieniem takich biznesowych wydarzeń mogą być loty w symulatorze lotu.

 

-A więc dlaczego właśnie Wasza przestrzeń powinniśmy odwiedzić?

Ze względu na symulator oczywiście! (śmiech) A tak na serio, to jesteśmy lokalem z bardzo dobrą lokalizacją i elementem wystroju, którego żadna inna sala do wynajęcia nie posiada. Mówię tutaj oczywiście o symulatorze, który swoją uniwersalnością zauroczy każdego :)

 

 

 

   Odwiedź GearUp! w Poznaniu!

 

 

   Więcej przestrzeni na szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe

   znajdziecie na www.MyMeetingRooms.pl