My Meeting Rooms - sale szkoleniowe, sale konferencyjne, biura do wynajęcia, biura coworkingowe

My Meeting Rooms - sale szkoleniowe, sale konferencyjne, biura do wynajęcia, biura coworkingowe.

 

W ofercie posiadamy także przestrzenie przystosowane do różnego typu eventów np. wernisaży, sesji fotograficznych czy nawet koncertów. Znajdziesz tu także niepowtarzalne przestrzenie coworkingowe oraz wirtualne biura.

Nasz serwis stworzony jest z myślą o Klientach, którzy są zainteresowani wynajmem miejsc na potrzeby szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, warsztatów, konferencji prasowych czy pokazów produktów. Skorzystaj z wyszukiwarki, wybierz miasto, w którym szukasz sali i zapoznaj się z ofertą lokali. 

 

Potrzebujesz sali na spotkanie biznesowe? Na www.MyMeetingRooms.pl znajdziemy dla Ciebie odpowiednią przestrzeń- obecnie, w swojej ofercie posiadamy już ponad 500 sal, znajdujących się na terenie całej Polski.

 

Sukasz sali dla ponad 100 osób?

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sal szkoleniowych dla ponad 100 osób

 

 

 

 

 

 

(Sale konferencyjne i szkoleniowe w ADN Centrum Konferencyjnym w Warszawie)

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli nie masz czasu na osobiste rezerwowanie sali skorzystaj z pomocy Concierga, który będzie Ci towarzyszył na każdym etapie rezerwacji i pomoże w dobraniu odpowiedniej przestrzeni na Twoje spotkanie biznesowe. 

(Zobacz także: Concierge, czyli człowiek od wszystkiego)

 

 

 

 

 

 

W swojej ofercie posiadamy także przestrzenie, w którymch możesz zorganizować event firmowy, spotkanie integracyjne, czy urodziny- Port Wisła Eventy w Warszawie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Przy organizowaniu spotkania biznesowego, szkolenia czy konferencji ważnym elementem jest przygotowanie sali, z której będziemy korzystać. Istnieje kilka zasad, które powinniśmy uwzględnić przy ustawianiu stołów i krzeseł dla uczestników spotkania.

Zapraszamy do zapoznannia się z najpopularinejszymi sposobami rozkładu stołów i krzeseł w sali: Ustawienie stołów i krzeseł w sali szkoleniowej i konferencyjnej kluczem do sukcesu

 

 

 

Ustawienie szkolne

Centrum Biznesowe Ogrodowa 58 to kompleks biur i przestrzeni konferencyjnych

 

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu:

kontakt@mymeetingrooms.pl