MIEJSCE WSPOMNIEŃ I NIEZWYKŁEJ ATMOSFERY - COWALSKI - ALEJA INSPIRACJI

„Nasza kamienica, w której mieści się kameralny coworking oraz klimatyczna sala spotkań, usytuowana jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic Poznania – na Sołaczu. Tu aż kipi od wspomnień! Sołacz słynie nie tylko z ciekawej historii, ale także z niezwykłej przyrody. W zasięgu ręki znajduje się najsłynniejsza aleja kasztanowców, Park Sołacki, Park Wodziczki czy Stawy Sołackie. Brak tu tłoku, hałasu i niszczących panoramę reklam. Pomimo tego, do ścisłego Centrum miasta można przemieścić się w 5 minut.

 

Park Sołacki w Poznaniu.

W naszej przestrzeni kultywujemy nowoczesność, nie zapominając jednak o przeszłości. Kamienica, w której się znajdujemy to przestrzeń z duszą, która pamięta spotkania rodzinne wielu pokoleń. Przebywając tu, w głowach mamy wspomnienie zapachu i smaku szarlotki babci, którą jedliśmy, popijając gorące kakao, godzinami słuchając opowieści dziadka, obserwując sąsiedzką śmietankę towarzyską…

Gabinet zapewnia intymność i swobodę, co podczas rozmów z klientem jest podstawą. Ponadto do dyspozycji jest flipchart, serwis kawowy oraz dostęp do WiFi

Ta niezwykła historia miejsca, ludzi, którzy tu bywali, skłoniła nas do stworzenia CoWalski – Aleja Inspiracji - miejsca do pracy, w którym każdy może poczuć się jak u siebie. Dajemy Wam możliwość stworzenia swego biura i rozwinięcia skrzydeł w biznesie.

Sala coworkingu – dla wszystkich tych, którzy chcą pracować samodzielnie, ale nie samotnie. Możliwość wynajęcia swego własnego „biurka” pozwala na oddzielenie strefy odpoczynku (domu) od strefy pracy.

Popijając kawę, której aromat rozciąga się aż na ulicę, nie chcemy nigdy zapomnieć o atmosferze i ludziach, dzięki którym jesteśmy właśnie w tym miejscu.”

- Magda Kowalska

 

Pani Magda jak sama przyznaje „twarzuje” ten projekt :)

Jesteś zainteresowany ofertą? Dokładniejsze informacje na:

CoWalski- Aleja Inspiracji

oraz na MyMeetingRooms.pl