MC2 czyli kreatywność w czytej postaci

 

MC2 coworking to bardzo stylowe i kreatywne miejsce. Jego otwarcie miało miejsce 1 czerwca 2015 w Koszalinie. Dzień dziecka miał być symboliczną datą, a otwarcie było zainspirowane hasłem i krótkim szkoleniem "obudź w sobie kreatywność dziecka".

 

Na początek zobaczcie jak to się zaczęło... :)

Otwarcie MC2 Koszalin

 

Inspiracją dla powstania barwnej przestrzeni były stany umysłu takie jak: otwartość, kreatywność, wolność, inspiracja i pasja. W tym celu stworzone zostały pomieszczenia, które mają budzić takie skojarzenia. W zależności od potrzeb, możemy poprzez dany wystrój pobudzać nasz umysł lub go wyciszać.

 

POKÓJ TURKUSOWY

 

Bardzo inspirujące wnętrze...

 

... dające możliwość wygodnej regeneracji sił :)

 

 

POKÓJ RÓŻOWY

 

Przestrzeń bez wątpienia dla odważnych i kreatywnych osób

 

A na zmęczonych czekają bardzo wygodne kanapy :)

 

 

POKÓJ CYTRYNOWY

 

Nieco spokojniejsza przesteń, w której na pewno dobrze poczują się osoby z natury spokojniejsze :)

 

Wśród przestrzeni znajdują się biurka dla klientów, sale do spotkań grupowych oraz sala konferencyjna. Poza miejscami do pracy MC2 dysponuje także w pełni wyposażoną kuchnią, strefę 'chillout ' i miejscem relaksu z hamakiem, leżakiem i strefą gier. Wśród pomieszczeń jest też pokój zabaw dla dzieci, gdyż zdarza się, że klienci zabierają ze sobą dziecko na czas pracy.

 

Piękna kuchnia z bardzo kreatywnym sufitem... :)

 

W MC2 czeka na Was hamak, w którym można sobie pozwolić nawet na krótką drzemkę :)

 

Dzieci z pewnościa tez znajdą tu coś dla siebie. Pokój pomarańczowy jest cały dla nich :)

 

Klientami są najczęściej freelancerzy, informatycy, osoby będące w podróży służbowej w Koszalinie, bądź osoby, które przyjechały na wczasy nad morze, ale muszą co jakiś czas oderwać się od wypoczynku i zająć się czynnościami zawodowymi w komfortowych warunkach.

 

Poza ofertą biurek i powierzchni do wynajęcia, MC2 oferuje także działania rozwojowe, do których należą:

 
- szkolenia rozwoju osobistego w zakresie inteligencji emocjonalnej, zarządzanie stresem, kreatywność, budowanie pozytywnych relacji, komunikacji i asertywności, sztuki rozwiązywania konfliktów
- szkolenia biznesowe dla firm z zakresu umiejętności psychologicznych w zarządzaniu
- spotkania rozwojowe dla osób ukierunkowanych na sukces i zwiększenie efektywności i samorealizacji.

 


Naszą ideą jest inicjowanie rozwoju, inspirowanie kreatywności, aktywizowanie społeczności lokalnej z ukierunkowaniem na współpracę zespołową. Freelancer, który jest często indywidualistą ma możliwość rozwijać u nas umiejętności zespołowe, poznawać ciekawych ludzi, wymieniać doświadczenia i otrzymywać wsparcie. Obecnie strefy coworkingowe rozwijają się w każdym mieście, poza nimi istnieje także wiele innych powierzchni do wynajęcia. Jednak jeśli ktoś szuka rozwojowej atmosfery, komfortu i nowatorskiego spojrzenia, może to znaleźć w Koszalinie tylko u nas. Nasze plany na przyszłość  to stwarzanie możliwości do rozwoju, współpracy, kreatywności oraz dostarczanie ludziom umiejętności jak osiągnąć satysfakcję w różnych dziedzinach życia. Naszą ideą jest czerpanie przyjemności i radości z pracy. Chcemy tym zarażać innych – opowiada Pani Beata Woźniak, trenerka współpracująca z MC2 od samego początku.

 

Dzięki Pani Beacie, w dużej mierze powstał ten tekst :)

 

 

Oczywiście MC2 znajdziecie w ofercie MyMeetingRooms

Zapraszamy! :)