"KLUCZOWE UMIEJĘTNOŚCI EFEKTYWNEJ SPRZEDAŻY"

 

15 maja Polskę odwiedzi Richard Denny - brytyjski autorytet w dziedzinie sprzedaży i motywacji. Jego książka „Selling to win”, wydana w 46 krajach, stała się obowiązkową lekturą dla każdego, kto zawodowo zajmuje się sprzedażą. 

Richard Denny Group wypracowała sobie na rynku opinię firmy, która w awangardowy sposób podchodzi do tematyki obsługi klienta i rozwoju przedsiębiorstw. To właśnie jej klientami są największe międzynarodowe koncerny takie jak: HSBC, KPMG, TNT, BBC czy British Telecom.

Denny przygotowuje swoje wystąpienia nie tylko w oparciu o wiedzę, ale także własne doświadczenie. W czasie wizyty w Warszawie opowie on przede wszystkim o tym, jak wdrożyć odpowiednią strategię, dostosowaną do warunków rynkowych i zastosować ją we właściwym czasie.  Strategia ta, co bardzo ważne, składa się w głównej mierze ze skutecznej komunikacji z potencjalnym jak i obecnym klientem. Brytyjski specjalista wyjaśni, co zrobić, aby zyskać lojalność konsumenta, a nawet jak zmienić go w ambasadora firmy

Tego dnia na scenie pojawią się również inni wybitni specjaliści. O zmieniających się trendach oraz oczekiwaniach konsumenta opowie Marcin Maj. Paweł Tkaczyk zwróci natomiast uwagę na potrzebę umiejętności improwizacji w sprzedaży. W jaki sposób, odczytując potrzeby innych, zbudować konstruktywne relacje biznesowe wytłumaczy Jadwiga Ford. Będzie to również okazja do wysłuchania Mateusza Grzesiaka, Dariusza Puzyrkiewicza  oraz Marcina Rogowskiego

Miejsce:  Airport Hotel Okęcie

Data: 15 maja 2015

Organizatorzy: 360 Smart Business Consulting 

Więcej informacji: www.efektywna-sprzedaz.pl


Poniżej zamieszczany kod zniżkowy na wydarzenie na Evenea  efektywnasprzedaz.evenea.pl/

Kod na 10% rabatu: j714esxz12

 


MyMeetingRooms też tam będzie ;) 

Zapraszamy serdecznie do naszego stoiska wszystkich, którzy będą chcieli z nami porozmawiać i dowiedzieć się więcej o naszym serwisie!