...I TAK NATKNĄŁEM SIĘ NA COWORKING - SOBUSY

Sobusy – to miejsce ukryte w cichej, odrestaurowanej kamienicy. Za tym miejscem stoi ktoś, kto zawsze był bardzo „busy” - Roland Winter – właściciel i pomysłodawca przestrzeni coworkingowej na Żurawiej. Dziś opowiada nam, skąd wziął się pomysł na stworzenie Sobusy ;)

„Zostawiając za sobą życie w korporacji i zaczynając kolejny etap kariery zawodowej w roli doradcy - freelancera, miałem potrzebę znalezienia wygodnego środowiska do pracy. Przestrzeni, w której mógłbym skoncentrować się tylko nad bieżącym projektem, umożliwiającej efektywną pracę. Miejsca publiczne jak na przykład kawiarnie czy nawet praca w domu okazywały się nie być dobrym rozwiązaniem. Wynajęcie biura tylko dla jednej osoby i wiązanie się długoterminową, kosztowną umową najmu także nie wydawało się opłacalne…

…i tak natknąłem się na coworking. Przetestowałem kilka miejsc i ta idea niezależności, współpracy, profesjonalizmu, możliwości wymiany myśli z innymi ludźmi - zaczęła mi się podobać. Z czasem pomysł przerodził się we własne biuro coworkingowe.” – opowiada pan Roland.

Takim właśnie sposobem powstało Sobusy - biuro zlokalizowane w samym sercu miasta, przy ul. Żurawiej. Jasne, przestronne i nowoczesne wnętrza, wciąż zachowują charakter historycznej kamienicy – odrestaurowane okna, dwuskrzydłowe drzwi oraz niesamowity piec kaflowy, wciąż znajdują tu swoje miejsce.

Dziedziniec wewnątrz kamienic przy Żurawiej 26.

„Oferujemy profesjonalne środowisko pracy- przestrzeń coworkingową, dla tych którzy preferują dzielić pokój z innymi. W sali tej, zostały zamontowane panele redukujące hałas, aby zapewnić użytkownikom prywatność. Aby skorzystać z miejsca do pracy, możesz wykupić abonament lub wynająć biurko na daną godzinę/dzień. Dodatkowo, mamy w ofercie mikrobiura stworzone dla małych firm (max.4 osoby).” – opisuje pan Roland.

Open Space - przestrzeń coworkingowa.

Mikrobiuro – dla małych teamów, szukających miejsca do pracy.

Sobusy - biuro coworkingowe dysponuje dwoma salami spotkań. Mniejsza sala (SMALL) wyposażona jest w tablicę flipchart oraz ekran telewizyjny i jest w stanie pomieścić przy okrągłym stole do 6 osób. Sala idealnie nadaje się na niewielkie spotkania biznesowe, szkolenia czy zajęcia językowe.

Sala SMALL.

Druga, większa sala (BIG) jest przeznaczona dla max. 10 osób. Znajduje się w niej długi stół, tablica, flipchart oraz jeśli zajdzie taka potrzeba - rzutnik. W obu salach zapewniony jest dostęp do Internetu.


Sala BIG.

Po godzinie 19:00 oraz podczas weekendów strefa open space zmieniana jest w salę konferencyjną dla ok. 20 osób. Jest to wygodne rozwiązanie podczas organizacji szkoleń, prezentacji produktów i innych spotkań. Oczywiście, czekać na Was będzie niezbędne wyposażenie konferencyjne (rzutnik, flipchart).

Biuro wyposażone jest we wszystkie udogodnienia, ułatwiające Wam codzienną pracę. Istnieje możliwość skorzystania z serwisu recepcyjnego, Wi-Fi, kserokopiarki, skanera, faxu, beamera czy profesjonalnego oświetlenia. Dla tych, którzy muszą przeprowadzić poufną rozmowę telefoniczną, czy też telekonferencje do dyspozycji jest "telebox" - zamknięty pokój na poufne albo głośne rozmowy ;-) 

Telebox.

Poza miejscami do pracy w ofercie znajduje się również biuro wirtualne oraz usługi księgowe. Oczywiście, praca nie powinna ograniczać się jedynie do obowiązków, dlatego znajduje się tu strefa relaksu, gdzie można napić się pysznej kawy czy herbaty, bezpłatnej dla gości, jak i również zjeść lunch przygotowany w kuchni Sobusy.

Strefa relaksu.

„Zapraszamy freelancerów z różnych dziedzin biznesu, start-upy oraz wszystkich, którzy szukają komfortowego miejsca do pracy. Nawet jeśli przyjeżdżasz do Warszawy na jeden dzień, aby spotkać się ze swoim klientem, partnerem biznesowym, przygotuj się do spotkania i umów się w Sobusy. Jeśli chcesz jednorazowo poprowadzić spotkanie, warsztat, trening - Sobusy jest dla Ciebie.”

- Roland Winter

 

 

 

 

 

 

 

 

Roland Winter

właściciel Sobusy, doradca biznesowy,

pochodzący z Hamburga,

a także mąż i ojciec dwójki dzieci ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteś zainteresowany ofertą?

                      

     Zapraszamy do SoBusy

oraz na MyMeetingRooms.pl