HUB KOLEKTYW - PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ NA MOKOTOWIE

Dziś przeniesiemy Was do stolicy.

Warszawa to miasto, przyciągające ludzi, chcących osiągnąć karierę lub rozpocząć własny biznes. Mówią, że im większe miasto tym więcej możliwości - to prawda, dlatego takie miejsca jak Hub Kolektyw skupiają uwagę wielu przedsiębiorców. 


            Znajdujemy się w cichej, willowej części warszawskiego Mokotowa -  na przekór przekonaniom, że w dużym mieście, przepełnionym na co dzień gwarem ulic i hałasem samochodów, trudno o spokój.  Zdecydowaliśmy się na wybór takiego miejsca, chcąc stworzyć dla przedsiębiorców możliwie idealne warunki do pracy. „Idealne” czyli takie, w których my sami będziemy chcieli pracować.

            Co nas przybliża do tego założenia?
Przede wszystkim sam klimat miejsca oraz niezbędne udogodnienia, tj: przyjazny przedsiębiorcom urząd skarbowy, lokalizacja poza strefą płatnego parkowania, dostępność miejsca magazynowego oraz salki spotkań czy relaksu.

            To jednak nie wszystko!
Przestrzeń biurowa została skomponowana tak, by wszystkie elementy tworzyły spójną całość. Minimalistyczne jasne pomieszczenia uzupełniliśmy kontrastowymi dodatkami, które ożywiają wnętrza, nadając im niepowtarzalny „look”.

Cała przestrzeń została odpowiednio zagospodarowana i jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu „coś dla siebie”.

Przestrzeń coworkingowa - biurka w ciekawych opcjach abonamentowych - pracuj dla siebie lecz nie sam.

Dla tych, którzy chcą zrobić sobie przerwę na świeżym powietrzu – do dyspozycji balkon z widokiem na zieleń.

Rozmowy przy aromatycznej kawie w kuchni HUB Kolektyw wcale nie muszą być nudne… możecie przedstawić swoje pomysły, szkicując na ścianie :)

 Nasza STREFA RELAKSU, może być również miejscem wyzwalania emocji :)

W HUB Kolektyw staramy się, aby każdy nasz klient czuł się jak w pełni usatysfakcjonowany. Dążymy do tego, by samodzielni przedsiębiorcy znaleźli tu nie tylko miejsce do pracy, ale pełne wsparcie swojej firmy!

 

- Paulina Bochnacka, HUB Kolektyw

 

 

Jesteś zainteresowany ofertą?


Dokładniejsze informacje na:

Hub kolektyw