EFEKTYWNA KOMUNIKACJA KLUCZEM DO SUKCESU

 

Komunikacja odgrywa pierwszoplanową rolę w relacjach międzyludzkich i to ona jest zalążkiem podejmowanych w późniejszej kolejności działań. Od jej jakości zależy interpretacja komunikatu u odbiorcy oraz wywołanie spodziewanej reakcji. Jest umiejętnością, którą zdobyliśmy zaraz po wyjściu z wieku niemowlęcego bez najmniejszego wysiłku.

Ta świadomość sprawia, że wiele osób uznaje komunikację za coś oczywistego i niewymagającego doskonalenia. To błędne myślenie przyczynia się do niepowodzeń, które niesłusznie przypisywane są innym czynnikom. Kluczowym jest zrozumienie roli komunikacji, która otwiera drzwi sukcesu.

Kompetencje w efektywnej komunikacji można zdobyć w dwojaki sposób - ucząc się na własnych błędach w dłuższej perspektywie czasowej albo drogą na skróty. Tym oszczędnym czasowo sposobem jest zdobycie właściwej wiedzy oraz technik komunikacyjnych.

Najbliższą do tego okazją jest seminarium szkoleniowe "Efektywna Komunikacja'', które odbędzie się 25 września w Warszawie. Jest to kolejny event z cieszącego się rosnącą popularnością cyklu "Efektywność w biznesie'', który porusza kluczowe zagadnienia składające się na sukces w przestrzeni biznesowej.

Celem eventu jest dostarczenie kompleksowej wiedzy oraz technik w każdym obszarze komunikacyjnym. Program seminarium został starannie dobrany tak, aby poruszyć każdą płaszczyznę, na której odbywa się komunikacja - zarówno interpersonalna, jak i biznesowa. Mocną stroną wydarzenia są prelegenci, którzy są autorytetami w dziedzinie komunikacji na polskim rynku m.in. prof. Jerzy Bralczyk, Mateusz Grzesiak, Szymon Hołownia, Marcin Maj, Barbara Stawarz, Marek Skała czy Jerzy Zientkowski.

Unikalna formuła wydarzenia gwarantuje zdobycie wszechstronnej wiedzy oraz technik komunikacyjnych w zakresie komunikacji interpersonalnej, komunikacji społecznej, komunikacji w biznesie oraz autoprezentacji i wystąpieniach publicznych.

 

Specjalnie dla naszych Czytelników dołączamy kod rabatowy na wszystkie kategorie, uprawniający do 10% zniżki! :)

Kod: EP

 

Po więcej informacji o seminarium zapraszamy pod następujący link:

http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przedsiebiorczosc/warszawa/efektywna-komunikacja-otworz-drzwi-sukcesu-kluczem-efektywnej-komunikacji-85382/.

Warto się pośpieszyć, bo bilety w najniższych cenach obowiązują do 31 sierpnia.