Concierge, czyli człowiek od wszystkiego

“Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.”

 

Słowa Henry’ego Forda odnoszą się również do organizacji eventu. Czasem najlepiej sięgnąć po pomoc kogoś takiego jak Concierge.

W My Meeting Rooms wprowadziliśmy tę usługę, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że organizacja spotkania to nie tylko odpowiednie miejsce na konferencję lub sala na szkolenie, ale też bardzo długa lista “TO DO”.

Z tego wpisu dowiesz się:

  • Kim jest Concierge

  • Jaka jest jego rola

  • W czym może Ci pomóc przy organizacji szkolenia, konferencji czy spotkania biznesowego

 

TWÓJ DORADCA

Concierge to osoba, która jest z Klientem od początku do końca naszej współpracy - doradza, zajmuje się dokumentami i fakturami, a przede wszystkim czuwa nad całym procesem. Mówiąc krótko jest Konsultantem ds. wszystkiego, co dotyczy organizowanego spotkania.

 

PRACA CONCIERGE’A KROK PO KROKU

Concierge otrzymuje zapytanie Klienta, a następnie kontaktuje się z nim, by doprecyzować jego potrzeby i oczekiwania. Jeśli jest taka możliwość proponuje inne rozwiązania, jak na przykład lepszą lokalizację, czy dogodniejszy termin etc. 

(Zapytanie można złożyć rejestrując się na www.mymeetingrooms.pl)

Na tym etapie, mając już szczegółowy i konkretny brief od Klienta, Concierge wyszukuje odpowiednie przestrzenie, które spełniają wszystkie wymagania: wielkość, cena, typ wystroju etc. Konsultant nie tylko sprawdza dostępność powierzchni w danym terminie, ale również negocjuje ceny w imieniu Klienta. 

Kolejny krok to prezentacja oferty, w której znajdują się propozycje odpowiednich meeting space, uszeregowane od najtańszej do najdroższej. Wszystkie opcje są szczegółowo opisane, by Klient miał pełen pakiet informacji. W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości Concierge jest oczywiście w dalszym ciągu do dyspozycji. Gdy zapadnie decyzja, co do miejsca i terminu, dopina wszystkie formalności na ostatni guzik - pilnuje faktur, płatności i przebiegu spotkania.

 

ZADANIA SPECJALNE

W ramach usługi Concierge może pomóc również przy dodatkowych sprawach organizacyjnych, jak na przykład załatwienie serwisu kawowego, zamówienie cateringu, przygotowanie upominków dla uczestników wydarzenia, itp.

 

Praca Concierge w pigułce:

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu i skorzystania z naszej oferty. Oczywiście we wszystkim pomoże nasz Concierge!

 

www.MyMeetingRooms.pl