Central Warsaw Coworking- elastyczne, komfortowe i produktywne środowisko pracy

Central Warsaw Coworking

 

Znajdujące się w centrum ruchliwej Warszawy miejsce przyjazne pracy, a także spotkaniom integracyjnym. Central Warsaw Coworking zlokalizowane jest w odnowionej kamienicy przy ulicy Puławskiej 12 na Mokotowie. Biuro to jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących elastycznego, komfortowego i produktywnego środowiska pracy, w nowoczesnej, minimalistycznej aranżacji.

 

 

 

 

Sala dla 12 osób z dostępnem do światła dziennego.

Sala wyosażon jest w flipchart oraz rzutnik wraz z ekranem


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Central Warsaw Coworking znajduje się także sala do pracy w coworkingu (biurka na godziny) dostosowana do pracy indywidualnej i zespołowej. Prestrzeń ta wyposazona jest w  ergonomiczne biurka i wygodne krzesła. Zapewniony jest dostęp to bezpłatnego Wi Fi. Możliwe jest także korzystanie z drukarki, ksero oraz skanera.

 

(Zobacz także: Przestrzeń Wspólna- tu się po prostu dobrze pracuje)

 

 

 

Zapewniamy bezpłatną kawę, herbatę i wodę

 

Oprócz stanowisk pracy gwarantujemy profesjonalną obsługę recepcyjną, wirtualny adres, mini biuro oraz salę konferencyjną. W naszej ofercie posiadamy usługi wspierające prowadzenie Twojego biznesu - księgowość.

 

(Zobacz także: Czym jest wirtualne biuro. Wady i zalety wirtualnego biura)

 

 

Biuro otwarte jest od poniedzialku do piątku w godzinach 09:00-18:00, ale istnieje  także możliwość rezerwacji wieczorem i w weekendy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Central Warsaw Coworking oraz na MyMeetngRooms.pl