Business Link Kraków idealne na zorganizowanie konferencji czy spotkania biznesowego

Business Link Kraków idealnie spełnia warunki obiektu na konferencje w stolicy małopolski. Nowoczesny biurowiec został bowiem stworzony z pasji, z założeniem tworzenia przestrzeni dla biznesu. Krakowski Business Link jest częścią ogólnopolskiej sieci akceleratorów biznesu zlokalizowanych w największych i najbardziej dynamicznych miastach Polski. Wszystkie funkcjonują w ciekawej atmosferze, gdzie pomysły startupowców spotykają się z innowacyjnymi projektami i inwestorami. 

 

 

 

Klub Przedsiębiorcy

2-7 osób

Organizujesz ważne spotkanie i chcesz zapewnić półformalną atmosferę ? Ta sala idealnie wpisuję się w tą potrzebę - wysokiej jakości fotele i sofa, eleganckie połączenie skórzanych obić nadadzą niepowtarzalnego charakteru każdemu spotkaniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Labolatorium Kreatywne

10-20 osób

Chcesz wyzwolić nowatorskie i nieszablonowe pomysły ? W laboratorium kreatywnym jest to możliwe! Sala odbiega od biurowych standardów: owalna, akrylowa wanna, piłkarzyki, hamaki, kolorowe stoliki, wygodne pufy, oraz trawa zamiast wykładziny.

 

(Zobacz także: Milk Event & Photo Studio w Krakowie)

 

 

 

 

 

 

 

Sala Zarządowa

2-8 osób

Prowadzisz trudne negocjacje ? Osiem skórzanych foteli, elegancki drewniany stół, oraz wysokiej klasy telewizor pomogą sfinalizować każdy kontrakt oraz podjąć ważną decyzję.

 

 

 

 

 

 

 

Sala Konferencyjna

10-30 osób

Planujesz prestiżową konferencję lub duże spotkanie ? Ta sala podniesie rangę każdego z Twoich wydarzeń. Wyposażona jest w nowoczesny system audiowizualny. To przestrzeń, którą możesz dopasować do każdego typu spotkań.

 

(Zobacz także: Ustawienie stołów i krzeseł w sali szkoleniowej i konferencyjnej kluczem do sukcesu)

 

 

Laboratorium wiedzy

2-4 osoby

Chcesz zapewnić pozytywną atmosferę spotkania ? Cztery krzesła oraz "fruwające" książki na ścianie sprawiają, że jest to idealne miejsce na nieformalne spotkanie.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze najodpowiedniejszej sali szkoleniowej- my się tym zajmiemy! Oferujemy Ci kompleksową obsługę, która jest możliwa za sprawą Concierga, który będzie Ci towarzyszył na każdym etapie rezerwacji. 

Zapraszamy na www.MyMeetingRooms.pl