Sale biznesowe w centrum Warszawy

Spotkaniom w mniejszym gronie sprzyja usadowienie uczestników przy jednym stole. Taki układ sali popularny jest przede wszystkim podczas posiedzeń zarządu czy spotkań kierownictwa. Alternatywą jest ustawienie sali w podkowę. Układ podkowy sprzyja bowiem skupieniu uwagi na prezentacji czy osobie prowadzącej spotkanie. Jest ono dobrym rozwiązaniem podczas formalnych spotkań. Ustawienie sali w podkowę daje możliwość obserwowania się uczestników nawzajem oraz ułatwia im komunikowanie się ze sobą. W takim układzie sali szkoleniowej praktyką jest zajmowanie szczytowych miejsc przez osoby prowadzące konferencję, a także gości specjalnych spotkania.

Więcej informacji o ustawieniu sali na spotkania biznesowe znajduje się w artykule:

Ustawienie stołów i krzeseł w sali szkoleniowej i konferencyjnej kluczem do sukcesu

 

Propozcje wynajmu sal biznesowych i szkoleniowych z układem w podkowę, bądź przy stole konferencyjnm w centrum Warszawy:

 

SoBusy - coworking office

Sala Big

Sala szkoleniowa w centrum Warszawy przy ulicy Żurawiej. SoBusy jest biurem coworkingowym znajdującym się w starej odrestaurowanej kamienicy.

 

Oferujemy salę spotkań/ szkoleniową dla maksymalnie 10 osób. W cenie są filpchart, dostępność do internetu, obsługa recepcyjna  oraz nielimitowana kawa, herbata oraz woda mineralna.

Więcej o przestrzeni coworkingowej SoBusy w artykule: ...I tak natknąłem się na coworking- SoBusy

 

Przestrzeń Wspólna


 

 

Sala warsztatowa przystosowana jest do prowadzenia szkoleń, coachingu zespołowego, narad strategicznych, spotkań zespołu i networku, planów zdjęciowych i każdego rodzaju wydarzeń, w których ważna jest swobodna, domowa atmosfera. Salę można jednak zaaranżować także na spotkanie biznesowe czy szkolenie przy jednym stole.

Zlokalizowana jest jeden przystanek od Dworca Centralnego w Warszawie- przy ulicy Wspólnej.

 

Więcej o możliwościach Przestrzeni Wspólnej: Przestrzeń Wspólna- tu się po prostu dobrze pracuje…

 

 

 

 

 

 

 

 

Cube Centre
 

 

Znajdująca się przy ulicy Pięknej przestrzeń Cube Centre w ofercie posiada sale na konferencje, warsztaty czy spotkania biznesowe, a także biura oraz biurka do pracy na wynajem.

Wszystkie sale są klimatyzowane z możliwością indywidualnej regulacji. Przestrzenie te posiadają także zagwarantowaną obsługe sekretarską.

 

(Zobacz także: Working Balance Biuro Co-workig Warszawa)

 

Centrum Biznesowe Chmielna

 

 

 

To nowoczesna i profesjonalna przestrzeń konferencyjna, znajdująca się w samym centrum stolicy- przy ulicy Chmielnej. Obiekt dysponuje przestronnymi biurami na wynajem, oferuje także usługi biur wirtualnych oraz specjalizuje się w organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń.

 

 

 

 

 

Przy ogranizacji szkoleń i konferencji dla ponad 100 osób zapraszamy do zapoznania się z propozycją miejsc w Warszawie i jej okolicach, a także w Poznaniu i Toruniu: Sale konferencyjne na ponad 100 osób

 

 

W celu uzyskania bardziej szczegółówych informacji o wybranych przestrzeniach zapraszamy do kontaktu na kontakt@mymeetingrooms.pl oraz na platofrmę internetową MyMeetingRooms.pl