Przestrzeń Wspólna- tu się po prostu dobrze pracuje…

Na mapie Warszawy powstało nowe miejsce, zręcznie wplecione w atmosferę historycznej kamienicy przy ulicy Wspólnej 65a. Tutaj stworzono prawdziwe laboratorium zmian, które nazywa się Przestrzeń Wspólna. W tym urokliwym zakątku, dalekim od karton gipsowej sterylności nowoczesnych biurowców, dzieje się prawdziwa magia. Ludzie są dla ludzi, a jak ktoś zgłodnieje, zawsze znajdzie się coś przepysznego.

 

Twórcom Przestrzeni Wspólnej zależy na tym, żeby każdy się tu dobrze czuł. W końcu ktoś, kto nie czuje się dobrze nie może wykreować wspaniałych rzeczy - a po to właśnie zaaranżowano tu miejsce do pracy zespołowej, kreatywnej i rozwojowej.

Przestrzeń Wspólna sprawdza się najlepiej, jako miejsce do spotkań biznesowych, narad strategicznych, warsztatów rozwojowych i team coachingowych. Jest idealna dla tych, którym zależy nie tylko na wyjątkowej przestrzeni, ale również na otwartości, elastyczności i życzliwości na każdym etapie współpracy. Najlepszą rekomendacją jest entuzjazm stałych bywalców i stwierdzenie, że „tu się tak dobrze pracuje, że chyba już wszystkie spotkania będziemy planować na Wspólnej.”

Warsztaty Le Grand Salon Poland

 

Sala warsztatowa to ponad 30 metrów kwadratowych przygotowanych na przyjęcie maksymalnie 15 osób. Wyposażona jest w miękkie i bardzo wygodne krzesła tapicerowane, rzutnik, flipchart, WiFi, oraz zewnętrzne rolety.

W czasie spotkań uczestnicy mogą poczuć się jak u siebie w domu, rozkoszując się bez ograniczeń aromatyczną kawą, herbatą i zdrowymi przekąskami, takimi jak orzechy i suszone owoce. I to wszystko w cenie wynajmu!

 

 

 

Prawdziwą gwiazdą jest jednak Wypiekana! To przerwa kawowa, na którą składają się świeżo pieczone domowe ciasta, muffiny, kruche ciasteczka, roladki z ciasta francuskiego i batony granola. Wszystkie wypieki przygotowywane są z wysokiej jakości produktów, bez konserwantów, sztucznych dodatków i barwników, ale za to z wielką dbałością i sercem. Apetyczny zapach Wypiekanej to gwarancja uśmiechu na twarzach gości.

W razie długich spotkań organizowany jest lunch z pożywnymi kanapkami i sałatkami, ale równie dobrym pomysłem jest wypróbowanie oferty okolicznych knajpek – w końcu to samo centrum Warszawy i różnorodność menu jest na wyciągniecie ręki.

Ponad wszystko jednak, Przestrzeń Wspólna to w pierwszej kolejności ludzie: otwarci na pomysły i potrzeby gości. Tutaj oczywiste jest, że aby stworzyć kreatywną i serdeczną atmosferę potrzebna jest elastyczność, która pozwala każdemu poczuć, że może zmieniać świat. Życzliwość to tutaj obyczaj, bo wiadomo, że z uśmiechem na twarzy łatwiej sprostać wyzwaniom i cieszyć się każdym dniem.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu

Przestrzeni Wspólnej