Propozycje wynajmu przestrzeni na spotkanie biznesowe w Poznaniu

Propozycja wynajmu przestrzeni na spotkanie biznesowe w Poznaniu:

 

CoWalski - Aleja Inspiracji

 

Nowoczesny warsztat pracy, miejsce spotkań dla ludzi, którzy pragną rozwijać swój własny biznes i życiowe pasje, to rozwiązanie pozwalające stymulować biznes i dzielić się pasją z innymi. 

Kameralna sala konferencyjna jest idealna do spotkań biznesowych.

 

Zobacz także: Miejsce wspomnień i niezwykłej atmosfery- CoWalski Aleja Insporacji

 

 

 

 

SPACE Synergia projektowania

 

 

Niebanalne miejsce, w którym tworzymy społeczność dzieląc się pasjami, współpracując, wymieniając się wiedzą, doświadczeniemi kontaktami. Awangardowe i komfortowo wyposażone stanowiska coworkingowe, pokoje oraz salki szkoleniowo-konferencyjne są idealne dla osób poszukujących przestrzeni do kreatywnej pracy. 

 

Sala szkoleniowo-warsztatowa o wielkości 16m2 dostosowana do prowadzenia szkoleń i warsztatów. W sali dostępny rzutnik multimedialny, flipchart. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji stołów.

 

 

 

 

 

 

 

 

BIURCOO Coworking

 

To miejsce dla freelancerów, małych firm oraz wszystkich osób, które szukają przestrzeni do pracy. Główną usługą, którą świadczymy jest wynajem biurek, mini biura i sal konferencyjnych w samym sercu Poznania.

Sala konferencyjna do 6 osób.

Miejsce idealne do przeprowadzania konferencji lub spotkań biznesowych.. Zapewniamy materiały biurowe, serwis kawowy oraz osobne wejście, które umożliwia swobodne korzystanie z sali oraz aneksu kuchennego.

 

SpoKoWork

 

Biuro SPOKO WORK zajmuje powierzchnię 133 m2. Do dyspozycji użytkowników jest 12 niezależnych biurek w przestrzeni otwartej oraz dwie odrębne sale, w których można pracować obok siebie lub wynająć je na potrzeby spotkań czy konferencji. Wynająć można także salkę konferencyjną, gabinet, a także korzystać ze sprzętu biurowego: drukarek, faksów, ekranów plazmowych czy dostępu do WiFi.

 

 

 

 

 

 

W celu uzyskania bardziej szczegółówych informacji o wybranych przestrzeniach zapraszamy do kontaktu na kontakt@mymeetingrooms.pl oraz na platofrmę internetową MyMeetingRooms.pl