Blog

My Meeting Rooms - sale szkoleniowe, sale konferencyjne, biura do wynajęcia, biura coworkingowe

My Meeting Rooms - sale szkoleniowe, sale konferencyjne, biura do wynajęcia, biura coworkingowe. W ofercie posiadamy także przestrzenie przystosowane do różnego typu eventów np. wernisaży, sesji fotograficznych czy nawet koncertów. Znajdziesz tu także niepowtarzalne przestrzenie coworkingowe oraz wirtualne biura. W My Meeting Rooms oferujemy Ci kompleksową obsługę, która jest możliwa za sprawą Concierga, który będzie Ci towarzyszył na każdym etapie rezerwacji i pomoże w dobraniu odpowiedniej przestrzeni na Twoje spotkanie biznesowe.

Czytaj więcej...

WORKING BALANCE biuro coworkingowe

Working Balance to innowacyjne miejsce, które powstało dla komfortu Twojej pracy i rozwoju biznesu. Wnętrza pozwalają na codzienną pracę, organizację spotkań biznesowych, konferencji, warsztatów, szkoleń oraz eventów. Oferujemy Państwu sale spotkań: ZURYCH, NEW YORK oraz salę konferencyjną TOKYO. W każdej przestrzeni istnieje możliwość dowolnego ustawienia krzeseł i stołów. W cenie dostęp do Flipcharta i TV. Zapewnione jest także WiFi, TV, Flipchart, dostęp do otwartej kuchni (kawa,herbata, woda z dystrybutora) oraz dyskretność.

Czytaj więcej...

Port Wisła-Eventy

Port Wisła to lokal na wynajem idealny na organizacje urodzin , przyjęć rodzinnych czy eventów firmowych. Duża przestrzeń bez problemu może pomieścić nawet sto osób . W lokalu znajduje się bar oraz profesjonalna Dj-ka. Na sali istnieje także możliwość skorzystania z ekranu projekcyjnego oraz rzutnika. Przed lokalem znajduje się duży ogrodzony taras na którym istnieje możliwość zorganizowania grilla.

Czytaj więcej...

Propozycja wynajmu przestrzeni na spotkanie biznesowe oraz szkolenie w Trójmieście

Propozycja wynajmu przestrzeni na spotkanie biznesowe oraz szkolenie w Trójmieście to Stay Hotel w Gdańsku posiadający klimatyzowaną salę szkoleniową wyposażoną w ekran, flipchart, projektor multimedialny, TV 55 cali, nagłośnienie, Wi Fi. Istnieje także możliwość skorzystania z oferty cateringowej. Concept Space w Gdyni to 130m2 zagospodarowane na salę spotkań, salę konferencyjną, przestrzeń coworkingową w open space, kuchnię wraz z pomieszczeniem socjalnym oraz strefę chilloutu. Trzecią propozycją jest Bayjonn Hotel zlokalizowany 300 metrów od sopockiej plaży z salą szkoleniową o powierzchni 40 m2, która może pomieścić 32 osoby.

Czytaj więcej...

Propozycja wynajmu przestrzeni biznesowej w Toruniu

Zapraszamy do zapoznania się z przestrzeniami biznesowymi znajdującymi się w Toruniu. W artykule został przedstawiony Toruński Business Link, który zlokalizowany jest w odrestaurowanych Młynach Richtera, w pobliżu Starego Miasta. Przestrzeń ta sąsiaduje z Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży oraz Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Znajdują się tutaj zarówno sale konferencyjne, jak i przestrzenie dostosowane do zebrań zarządu oraz sala w interaktywnym stołem. Drugą propozycją jest Smart Space z kreatywnymi salami szkoleniowo-biznesowymi.

Czytaj więcej...

Propozycja wynajmu przestrzeni coworkingowych i sal szkoleniowych w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wynajmu przestrzeni coworkingowych, a także sal szkoleniowych i warsztatowych w Krakowie. Przedstawione zostały znakomicie urządzone przestrzenie stwarzające dogodne warunki do pracy. W zależności od potrzeb sale mogą mieć układ szkolny, kinowy oraz w podkowę. Są to także przestrzenie, które można wykorzystać na szkolenie czy różnego rodzaju warsztaty z podziałem na grupy.

Czytaj więcej...

Dołącz swoją przestrzeń do MyMeetingRooms.pl i zarabiaj!

Serwis MyMeetingRooms.pl stworzony jest z myślą o właścicielach lokali tj. sale szkoleniowe, sale konferencyjne, przestrzenie coworkingowe czy minibiura do wynajęcia, ale także o Klientach poszukujących takich miejsc. Obecnie, w swojej ofercie posiadamy już ponad 500 sal, znajdujących się na terenie całej Polski.

Czytaj więcej...

Propozycje wynajmu przestrzeni na spotkanie biznesowe w Poznaniu

Propozycja wynajmu przestrzeni na spotkanie biznesowe w Poznaniu. Wśród nich nowoczesny warsztat pracy, niebanalne miejsce idealne dla osób dzielących się swoimi pasjami, przestrzeń dla freelancerów, w której mogą skorzystać z mini biura czy przestrzeni coworkingowej oraz przestrzeń otwarta z niezależnymi biurkami.

Czytaj więcej...

Sale biznesowe w centrum Warszawy

Sale biznesowe oraz sale szkoleniowe zlokalizowane w samym centrum Warszawy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu sal, gdzie w ustawieniu w podkowę, bądź przy jednym stole możliwe jest przeprowadzenie szkolenia, spotkania biznesowego, spotkania zarządu czy innego formalnego spotkania. W artykule przedstawione są: SoBusy coworking office, Przestrzeń Wspólna, Cube Centre oraz Centrum Biznesowe Chmielna.

Czytaj więcej...

Biuro coworkingowe w Warszawie i Poznaniu- ClockWork

ClockWork to przestrzeń coworkingowa zarówno w Warszawie na Mokotowie oraz Ursynowie, a także w Poznaniu na Jeżycach. Zlokalizowane w trzech miejscach przestrzenie to zarówno sale szkoleniowe dla nawet 20 osób, pokoje do coachingu, terapii czy szkoleń, ale także mikrobiura dla kilku osób oraz otwarte przestrzenie do pracy w tzw. coworku.

Czytaj więcej...