StudioN16

Przestrzeń warsztatowa i studio fokusowe. Studio N16 to pierwsze w Warszawie miejsce, które jest połączeniem studia fokusowego oraz przestrzeni warsztatowej. Przestrzeń warsztatową studio N16 tworzyliśmy z myślą, by stanowiła przeciwieństwo typowych wnętrz konferencyjnych – przewidywalnych, formalnych i utrudniających pracę w grupie. Nasze studio fokusowe to wygodne i komfortowe miejsce pracy dla moderatora i gości w podglądzie. Zadbaliśmy o najwyższą jakość sprzętu audio i walory akustyczne.

Sale i rezerwacja

Sala Miętowa+przestrzeń kawowa

Ilość osób: 1 - 40

Przyjazna, nowoczesna, funkcjonalnie i swobodnie urządzona przestrzeń warsztatowa z oddzielonym miejscem dla serwisu kawowego. Sprzęt konferencyjny i funkcjonalne rozwiązania zapewniające komfort pracy. WI-FI, projektor, ściana suchościeralna.

Już od 246 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

Sala Arbuzowa (Fokusowa)

Ilość osób: 1 - 15

Nadaliśmy sali nowoczesny, a jednocześnie przyjazny charakter. Zadbaliśmy o jakość sprzętu i walory akustyczne. Możliwość nagrywania i monitorowania przez internet spotkań w sali Arbuzowej. Stawiamy na rozwiązania służące wygodzie. WI-FI, ekran LED.

Już od 123 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

Sala Melonowa (Podglądowa).

Ilość osób: 1 - 8

Komfortowa sala do pracy i spotkań. Zadbano o walory akustyczne by uzyskać komfort i nienaganną jakość. Idealnie pasuje do spotkań w niedużym gronie. WI-FI, ekran LED.

Już od 104,55 zł za godzinę

Sprawdź dostępność