Współ-pracownia Biuro Coworkingowe

Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowy

Współ-pracownia mieści się w pełnej uroku secesyjnej kamienicy w ścisłym centrum Poznania, niedaleko dworca i MTP. Przestronne i komfortowo wyposażone wnętrza są idealne dla osób wykonujących wolny zawód, freelancerów lub prowadzących małą firmę. U nas znajdziesz przyjazną przestrzeń do wykonywania swojej pracy wraz z dostępem do pełnej infrastruktury biurowej. Posiadamy pokój dla coworkerów, salkę konferencyjną, prywatny gabinet i strefę wypoczynkową.

Sale i rezerwacja

Salka konferencyjna we Współ-pracowni Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowy

Ilość osób: 1 - 20

Salka wyposażona jest w stół konferencyjny o długości 2 metrów i 6 krzeseł. Istnieje możliwość dostawienia dodatkowych krzeseł. W salce można odbywać spotkania, szkolenia i warsztaty. Powierzchnia salki to 21,24 m2.

Już od 36,90 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

Pokój dla coworkerów we Współ-pracowni Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowy

Ilość osób: 1 - 7

Przestronny, jasny pokój ze stanowiskami pracy (biurko, fotel, lampka), których docelowo będzie nie więcej niż 7. Powierzchnia pokoju to 22,72 m2. Dostęp do pełnej infrastruktury biurowej - faks, internet, drukarka, kserokopiarka, skaner, niszczarka

Już od 12,30 zł za osobę / h

Sprawdź dostępność

Gabinet we Współ-pracowni Wi-FiFlipchartSerwis kawowy

Ilość osób: 1 - 5

Kameralny gabinet, w którym możliwe jest odbycie spotkania w niewielkim gronie. W gabinecie znajduje się duże biurko wraz z fotelem i niewielki stolik z czterema krzesłami. Powierzchnia gabinetu to 15,98 m2.

Już od 18,45 zł za godzinę

Sprawdź dostępność