Concept Space

Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowy

Concept Space to mini centrum biznesowe w Gdyni. Mieścimy się niedaleko głównych arterii miasta. Darmowa strefa parkowania, bliskość Sopotu i centrum Gdyni, to niewątpliwe atuty tego miejsca. Na 130 m2 Oferujemy sale spotkań, sale konferencyjną, przestrzeń coworkingową w open space, kuchnię wraz z pomieszczeniem socjalnym oraz strefę chilloutu.

Sale i rezerwacja

Sala Warsztatowa Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowy

Ustawienie szkolneUstawienie teatralneUstawienie w podkowę
Ilość osób: 1 - 30

Oferta skierowana jest do firm i osób fizycznych, których działalność polegającą na prowadzeniu warsztatów, kontraktacji, szkoleń i innych jednorazowych lub cyklicznych spotkań do 30 osób. Do zaoferowania posiadamy salę o powierzchni 30 m².

Już od 98,40 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

Sala konferencyjna Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowy

Ilość osób: 1 - 8

Sala konferencyjna idealna na spotkania zarządu lub z klientami. Do dyspozycji oddajemy pomieszczenie, w którym komfortowo może debatować 8 osób.

Już od 49,20 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

Sala spotkań Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowy

Ilość osób: 1 - 4

Mniejsza salka do spotkań i omówienia projektów z klientami lub zespołem projektowym. Do dyspozycji oddajemy salkę z miejscem dla czterech osób, tablicą suchościeralną i możliwością korzystania z kuchni.

Już od 36,90 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

Sala Szkoleniowa Wi-FiProjektor / TVFlipchart

Ustawienie szkolneUstawienie teatralneUstawienie w podkowęUstawienie w prostokąt
Ilość osób: 2 - 10

Oferta skierowana jest do firm i osób fizycznych których działalność polega na prowadzeniu kursów, szkoleń i innych regularnych spotkań grupowych do 10 osób.

Już od 61,50 zł za godzinę

Sprawdź dostępność