Jak w ulu

Wi-FiFlipchartSerwis kawowy

Zapraszamy do korzystania z przestrzeni coworkingowej oraz sal szkoleniowych. Oferujemy komfortowe warunki pracy w jasnym, przestronnym domu z ogrodem, w bliskim sąsiedztwie metra Marymont. Posiadamy przestronne sale, odpowiednie na wszelkiego rodzaju warsztaty. Dodatkowo, naszym klientom, posiadającym dzieci w wieku do lat 3, proponujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi. Coworking rodzicielski to innowacyjne rozwiązanie dla osób, które chcą pogodzić bycie rodzicem z aktywnością zawodową.

Sale i rezerwacja

Sala 1 – sala konferencyjna Wi-FiFlipchart

Ilość osób: 1 - 8

Sala o pow. 17m2, na poziomie -1. odpowiednia do prowadzenia spotkań, szkoleń i warsztatów. Możliwe różne ustawienia krzeseł - wokół dużego stołu lub w układzie podkowy. Cena za wynajem całodzienny - 275 zł brutto.

Już od 35,01 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

Sala 2 – sala warsztatowa

Ilość osób: 1 - 8

Sala o pow. 33m2, poziom 1. Sala odpowiednia do prowadzenia spotkań, szkoleń i warsztatów. Możliwość aranżacji układu stołów / krzeseł na potrzeby korzystającego. Cena za wynajem całodzienny - 385 zł brutto.

Już od 50,00 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

Sala 3 – sala warsztatowa

Ilość osób: 1 - 16

Sala o pow. 26m2, poziom 1. Sala odpowiednia do prowadzenia spotkań, szkoleń i warsztatów. Możliwość aranżacji układu stołów / krzeseł na potrzeby korzystającego. Cena za wynajem całodzienny - 330 zł brutto.

Już od 40,00 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

Sala 4 – sala spotkań Wi-Fi

Ilość osób: 1 - 4

Sala o pow. 11m2, odpowiednia do prowadzenia spotkań (do 4 osób), doradztwa, coachingu.

Już od 30,00 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

Sala 5 – sala warsztatowa Wi-Fi

Ilość osób: 1 - 16

Sala o pow. 33m2, poziom 1. Sala odpowiednia do prowadzenia spotkań, szkoleń i warsztatów. Możliwość aranżacji układu stołów / krzeseł na potrzeby korzystającego. Cena za wynajem całodzienny - 605 zł brutto.

Już od 75,01 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

Biurko do pracy Wi-FiSerwis kawowy

Ilość osób: 1 - 1

33m2 otwartej przestrzeni coworkingowej. Wygodne miejsce do pracy z dostępem do internetu. Kawa, herbata, woda w cenie wynajmu biurka. Możliwość zakupu atrakcyjnych pakietów godzinowych lub pakietu miesięcznego z nielimitowanym dostępem do biurka.

Już od 10,00 zł za osobę / h

Sprawdź dostępność

Biurko do pracy+opieka nad dzieckiem (coworking rodzicielski) Wi-FiSerwis kawowy

Ilość osób: 1 - 1

Oferta dla rodziców, którzy łączą pracę z opieką nad dzieckiem do lat 3. Kiedy pracujecie, Waszymi dziećmi zajmuje się opiekunka zgłoszona do rejestru i spełniająca wszelkie warunki ustawowe Opiekuna Dziennego. Pakiety godzinowe lub miesięczne

Już od 20,00 zł za osobę / h

Sprawdź dostępność