Willa Zagórze

Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowy

Willa Zagórze jest to idealne miejsce na spotkania biznesowe i konferencje z dala od zgiełku miasta, a zarazem w bliskiej odległości od samej Warszawy. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie klimatyzowane sale konferencyjne oraz gustowną salę restauracyjną. Podczas organizowanych w obiekcie konferencji świadczymy również dostosowane do charakteru każdego ze spotkań, profesjonalne usługi cateringowe. Zapraszamy!

Sale i rezerwacja

Sala Królewska Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowy

Ilość osób: 1 - 800

Klimatyzowana sala, mieszcząca w układzie: teatralnym do 800 osób, bankietowym 350 osób, szkolnym 250 osób. W cenie wynajmu lunch z napojami, jednorazowa przerwa kawowa, bezpłatny parking dla gości oraz zapewniona opieka koorynatora na czas eventu.

Już od 84,87 zł za osobę / h

Sprawdź dostępność

Sala Kominkowa Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowy

Ilość osób: 1 - 240

Klimatyzowana sala, mieszcząca w układzie: teatralnym do 240 osób, bankietowym 120 osób, szkolnym 98 osób. W cenie wynajmu lunch z napojami, jednorazowa przerwa kawowa, bezpłatny parking dla gości oraz zapewniona opieka koorynatora na czas eventu.

Już od 84,87 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

Sala Restauracyjna Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowy

Ilość osób: 1 - 100

Klimatyzowana sala, mieszcząca w układzie: teatralnym do 100 osób, bankietowym 70 osób, szkolnym 40 osób. W cenie wynajmu lunch z napojami, ciągła przerwa kawowa, bezpłatny parking dla gości oraz zapewniona opieka koorynatora na czas eventu.

Już od 97,17 zł za godzinę

Sprawdź dostępność