MULTISALE WROCŁAW

Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowySala dyskretna

MULTISALE Wrocław oferują 3 sale konferencyjne. Udostępniamy miejsca do pracy, biurka na godziny , co-working, biura serwisowane. Nasz lokal składa się z 4 pomieszczeń: recepcji, sali gabinetowej, sali konferencyjnej oraz szkoleniowej. Mieścimy się w samym SERCU Wrocławia! Z okien sal rozprzestrzenia się widok na dawny, średniowieczny plac targowy - Plac Solny. W ofercie wynajem na dni, godziny bądź wynajem długoterminowy. Możliwość dostosowania sal do potrzeb klienta.

Sale i rezerwacja

PRZESTRZEŃ BIUROWA – GABINETOWA Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowySala dyskretna

Ilość osób: 1 - 4

Kameralna sala, w której przeprowadzisz rozmowę kwalifikacyjną lub spotkanie z klientem lub po prostu popracujesz nad swoim biznesem. To idealne BIURO DLA FREELANCERÓW. Możliwy wynajem długoterminowy. Obsluga Asystencka gratis!

Już od 43,05 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

SALA KONFERENCYJNA NA SPOTKANIA Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowySala dyskretna

Ilość osób: 1 - 6

Przestronna, jasna, wyremontowana sala z widokiem na Plac Solny idealna na spotkania z klientami czy pracownikami. Zapewniamy także obsługę asystencką podczas spotkań.

Już od 55,35 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

SALA KONFERENCYJNA, SZKOLENIOWA, CO-WORKINGOWA Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowySala dyskretna

Ilość osób: 1 - 10

Sala idealna dla COACHA I KURSANTÓW , a także na większe spotkania. Przestronna, komfortowa i bogato wyposażona z widokiem na Plac Solny. Możliwość zmiany układu sali. W ofercie wynajem długoterminowy. Obsługa Asystnecka gratis!

Już od 67,65 zł za godzinę

Sprawdź dostępność