HUMAŃSKA 8

Wi-FiProjektor / TV

Wykonujesz wolny zawód? Jesteś mikroprzedsiębiorcą lub po prostu szukasz alternatywy dla pracy w domu? Humańska 8 to adres dla Ciebie. U nas nadal będziesz pracował niezależnie z wykorzystaniem w pełni wyposażonego biura i kreatywnej atmosfery. Coworking to nie tylko praca, lecz przede wszystkim społeczność ludzi pracujących. Tutaj poznasz wyjątkowe osoby, które będą dla Ciebie wsparciem i źródłem wzajemnych inspiracji. Oferujemy trzy sale konferencyne, cztery gabinety i dwie sale coworkingowe.

Sale i rezerwacja

Sala PREMIUM Wi-Fi

Ilość osób: 1 - 10

Elegancka sala o podwyższonym standardzie w stylu gabinetowym - ciemne skórzane fotele, duży stół i doskonałe doświetlenie. Sala objęta obsługą recepcyjną oraz cateringową w zakresie napojów (wyśmienita kawa i herbata). W cenie wynajmu sali TV 55"

Już od 99,63 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

Sala SKANDYNAWSKA Wi-FiProjektor / TV

Ilość osób: 1 - 30

Sala o unikatowym wystroju, jasna i przestronna, posiada duże okna z możliwością zaciemnienia. W sali znajduje się trzy metrowy drewniany stół wokół którego mieści się 20 osób. Możliwe ustawienie teatralne krzeseł.

Już od 71,96 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

Sala SZKOLENIOWA Wi-FiProjektor / TV

Ilość osób: 1 - 60

Duża, przestronna oraz jasna sala, która w układzie teatralnym pomieści 60 osób. Utrzymana w interesującej kolorystyce oraz stylu. Sala posiada miejsce na przerwę kawową, dostęp do WiFi oraz nagłośnienie.

Już od 110,70 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

OpenSpace do pracy głośnej Wi-Fi

Ilość osób: 1 - 11

Zapewnia energetyczną przestrzeń umożliwiającą dobrą komunikację. To tutaj samodzielnie lub wraz z zespołem zrealizujesz projekty i zadania wymagające bezpośredniego kontaktu. Do 4h wynajmu - 20zł netto 1 dzień - 30 zł netto 3 dni - 75 zł netto

Już od 22,14 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

OpenSpace do pracy cichej Wi-Fi

Ilość osób: 1 - 9

Tutaj w miłej i spokojnej atmosferze będziesz mógł realizować zadania wymagające ciszy i skupienia. Sam zdecydujesz o której godzinie przyjść do biura i jak długo w nim pozostać. Do 4h wynajmu - 20zł netto 1 dzień - 30 zł netto 3 dni - 75 zł netto

Już od 22,14 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

Biuro John F. Kennedy Wi-Fi

Ilość osób: 1 - 1

Nowoczesne biuro w stylu prezydenckim przeniesie Cię w świat wielkiego biznesu i podkreśli Twój profesjonalizm. Idealne dla osób konsekwentnie dążących do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Już od 38,75 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

Biuro Elisabeth Taylor Wi-Fi

Ilość osób: 1 - 1

Biuro zaaranżowane w pobudzającej kolorystyce odzwierciedlającej odważną elegancję i nutkę romantyzmu. Dedykowane kobietom, które lubią pomieszczenia indywidualne i zmysłowe.

Już od 38,75 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

Biuro Marylin Monroe Wi-Fi

Ilość osób: 1 - 1

Biuro działające na wyobraźnię w niezwykle kobiecym stylu. Napawa optymizmem i działa energetyzująco. Poczuj się jakby cały świat stał u Twoich stóp.

Już od 27,68 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

Biuro John Lennon Wi-Fi

Ilość osób: 1 - 2

Biuro, które nada tempa w Twoim biznesie. Przytulne pomieszczenie umożliwi Ci pracę ze wspólnikiem lub w pojedynkę. Sprawi, że poczujesz świeżość i właściwy rytm pracy.

Już od 22,14 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

Biuro Andy Warhol Wi-Fi

Ilość osób: 1 - 1

Biuro zaaranżowane w stylu mistrza pop-artu. Przypadnie do gustu miłośnikom elegancji i kreatywności.

Już od 33,21 zł za godzinę

Sprawdź dostępność