BIURCOO Coworking

Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowySala dyskretna

BIURCOO Coworking to miejsce dla freelancerów, małych firm oraz wszystkich osób, które szukają przestrzeni do pracy. Główną usługą, którą świadczymy jest wynajem biurek, mini biura i sal konferencyjnych. W zależności od zapotrzebowań, przygotowaliśmy różne pakiety umożliwiające wybór odpowiedniej dla siebie opcji, zarówno pod względem intensywności pracy – czasu, jak i jej charakteru. Proponujemy więc 3 tryby pracy, każdy z nich w naszym biurze, w centrum Poznania!

Sale i rezerwacja

HOTSPOT Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowySala dyskretna

Ilość osób: 1 - 15

Przygotowaliśmy 15 miejsc dla osób, które potrzebują do pracy jedynie biurka, krzesła, spokoju i komputera w samym centrum Poznania. Miejsce idealne do pracy indywidualnej lub prowadzenia np. korepetycji. PROMOCJA ŚWIĄTECZNA: 60zł/tydzień korzystania

Już od 12,30 zł za osobę / h

Sprawdź dostępność

BIURKO STANDARD Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowy

Ilość osób: 1 - 10

Duże biurka dla tych, którzy chcą zostać z nami na co najmniej kilka godzin. Każde biurko posiada odpowiednie oświetlenie oraz szafkę dostępną tylko dla właściciela. Open space, w którym znajdują się biurka, sprzyja współpracy coworkerów :)

Już od 18,45 zł za osobę / h

Sprawdź dostępność

CUBE Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowySala dyskretna

Ilość osób: 1 - 3

Wyjątkowe miejsca dla tych, którzy najbardziej cenią sobie komfortowe warunki pracy i spokój. Autorskie wnęki w osobnym pomieszczeniu umożliwiają częściowe odizolowanie od reszty biura i spokojną pracę w ciszy. Możliwość wynajęcia na min. 1 dzień.

Już od 24,60 zł za osobę / h

Sprawdź dostępność

MINI BIURO do 4os. Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowySala dyskretna

Ilość osób: 1 - 4

Przestrzeń specjalnie przeznaczona dla małych firm, którym zależy na siedzibie w samym centrum Poznania. Nadaje się także do przeprowadzania małych szkoleń. Usytuowanie biura na końcu korytarza zapewnia spokój oraz bliski dostęp do kuchni.

Już od 29,52 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

SALA KONFERENCYJNA do 6os. Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowySala dyskretna

Ilość osób: 1 - 6

Miejsce idealne do przeprowadzania konferencji lub spotkań biznesowych w samym sercu Poznania. Zapewniamy materiały biurowe, serwis kawowy oraz osobne wejście, które umożliwia swobodne korzystanie z sali oraz aneksu kuchennego.

Już od 41,82 zł za godzinę

Sprawdź dostępność

SALA SZKOLENIOWA do 20os. Wi-FiProjektor / TVFlipchartSerwis kawowySala dyskretna

Ilość osób: 1 - 20

Przestrzeń przeznaczona do organizowania szkoleń i konferencji. Oprócz udostępnienia sali pomagamy w organizacji wydarzenia, zapewniamy odpowiednie materiały i sprzęt, serwis kawowy i catering.

Już od 61,50 zł za godzinę

Sprawdź dostępność